Usługi edukacyjne

usługi edukacyjne

Świadczymy usługi w zakresie pozostałych niesklasyfikowanych form kształcenia

Co to znaczy? Czym się konkretnie zajmujemy? Piszemy wzory na prace magisterskie, podyplomowe, licencjackie i inne na indywidualne zlecenia klientów.
legalna firma

Prowadzimy legalnie zarejestrowaną firmę. Jesteśmy płatnikami VAT.

Klienta jak w każdej innej dziedzinie chronią prawa konsumenta. Otrzymuje paragon lub fakturę. Przyjmujemy zlecenia i od osób prywatnych i firm.
Czytaj więcej

Rozliczenia

Zazwyczaj nie piszemy od razu całych prac. Najpierw przygotowujemy plan pracy (jeśli go klient jeszcze nie ma), czekamy na jego akceptację, a dopiero później przystępujemy do pisania poszczególnych rozdziałów. I klient nie płaci od razu za całą pracę, ale za efekty, raty za poszczególne rozdziały.

Czytaj więcej

O nas

Tysiące zadowolonych klientów

Piszemy prace od 2000 roku i w ciągu tych lat naszych klientów należy liczyć w tysiącach. W tak zwanych gorących okresach (styczeń, kwiecień-maj, wrzesień) otrzymujemy około setki zapytań dziennie.

Tysiące udzielonych porad

Nie wszyscy klienci od razu zlecają nam napisanie pracy. Duża ich część chce się tylko poradzić, niektórzy proszą o napisanie planu pracy, o doradzenie w wyborze literatury. Za najprostsze porady nawet nie oczekujemy wynagrodzenia.

Tysiące napisanych prac

Osób, które zlecają nam napisanie całej pracy też nie brakuje. Nie musi być to od razu stustronnicowa praca magisterska, piszemy również krótsze prace.

Czytaj więcej