Jesteśmy profesjonalistami

Wiele osób tak o sobie mówi, wiele osób nazywa siebie profesjonalistami, ale co to tak naprawdę znaczy?

Znaczy to tyle, że pisanie prac jest naszą pracą zawodową. Pracujemy w każdy dzień powszedni od 8.00 do 16.00 i cały ten czas poświęcamy na pisanie prac dla klientów. Nie pracujemy po dwie, trzy godziny wieczorem, jak osoby piszące dla innych serwisów, ale pracujemy od rana do popołudnia, a jak trzeba to i do wieczora. I to nas odróżnia od innych serwisów.

Inaczej mówiąc, nie zajmujemy się pisaniem prac po godzinach, po pracy na etacie w innej firmie, instytucji (i to pod warunkiem, że nas akurat głowa nie boli), ale całe dnie od wielu, wielu lat zajmujemy się tylko i wyłącznie pisaniem prac. Tylko w takim wypadku można mówić o profesjonaliźmie. Osoba, która pisaniem prac zajmuje się okazjonalnie - profesjonalistą nie jest.

Czytaj więcej

Darmowe konsultacje

konsultacje

Jeśli chcecie się poradzić, czy Wasza praca jest ok, czy czegoś w planie nie brakuje...

...to za poradę w takich kwestiach nie weźmiemy ani grosza. Zapoznamy się z pracą i odpiszemy, czy coś trzeba zmienić, poprawić...
Czytaj więcej

Nasz profil

pisanie przez nas prace

Nie wszystkie prace piszemy

Może nie brzmi to zachęcająco, ale taka jest prawda - przyjmujemy tylko zlecenia z kierunków, z których mamy specjalistów. Jest ich dużo, ale nie wszystkie. Za to możecie mieć Państwo pewność, że jeśli przyjmiemy Państwa zlecenie do realizacji, to na pewno będzie je realizował specjalista w danej dziedzinie.

U nas prace magisterskie z prawa pisze prawnik, prace z bankowości pisze osoba, która ukończyła studia o tej specjalizacji, prace z pedagogiki pisze magister pedagogiki - i tak jest z każdą dziedziną...

Czytaj więcej