Praca w biurze

Zalet naszego zespołu można wymienić wiele. Jednak główną - świadczącą o wyższości naszego serwisu nad innymi jest praca w biurze. Nie gdzieś pokątnie w kawiarence internetowej, czy nocami w domu, ale właśnie w biurze.

Praca w biurze stwarza odpowiednią atmosferę do pracy. Pozwala efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na pisanie (a czas to pieniądz - jeśli coś możemy szybciej napisać, to może to być tańsze) i lepiej pisać pracę.

Praca w biurze wśród specjalistów z różnych dziedzin pozwala pozwala przyjmować zlecenia na prace interdyscyplinarne. Pozwala nam pisać prace, które łaczą kilka specjalizacji. Raz, że literatura ze wszystkich dziedzin jest dostępna na miejscu, a dwa, że można się poradzić innego specjalisty, można poprosić o pomoc, gdy praca dotyka mało znanej dziedziny.

Praca wśród innych pracowników jest też czynnikiem, który kontroluje piszących. Nie ma wtedy miejsca - tak, jak w zaciszu domowym - na skopiowanie czegoś z innej pracy, czy z Internetu. Solidarność wśród piszących na to nie pozwala - bo zdajemy sobie sprawę, że solidność pracy jednego redaktora wpływa na opinie o pozostałych. Jeśli jeden dałby plamę, to inni przez niego mogliby nie mieć zleceń. Poza tym, piszący nie pracują na prywatnych komputerach, tylko na firmowych i wszystkie ich działania można później sprawdzić.

I na koniec jeszcze jedna mała uwaga odnośnie innych serwisów. Wpisując w wyszukiwarce "pisanie prac", "pisanie prac z prawa", czy "prace z prawa" można odnieść wrażenie, że serwisów zajmujących się pisaniem prac z tego kierunku są tysiące (wyników wyszukiwania jest ponad 8 milionów). To, niestety, złudne wrażenie. Poważnych serwisów jest kilkanaście, a takich zatrudniających autentycznych prawników kilka. Nawet jak Państwo znajdą kilkadziesiąt różnych stron, to nie znaczy, że znaleźli Państwo kilkanaście różnych grup osób piszących prace z prawa. Nie, nie jest tak. Poważne firmy mają po kilkanaście różnych serwisów, kilkanaście różnych domen. Przykro to mówić, ale może się okazać, że pisząc do kilku serwisów tak naprawdę wyślą Państwo maile do jednej tylko firmy. I wtedy często bywa, że ludzie wysyłając pięć maili dostają jedną tylko odpowiedź.