Praca w biurze

Zalet naszego zespołu można wymienić wiele. Jednak główną - świadczącą o wyższości naszego serwisu nad innymi jest praca w biurze. Nie gdzieś pokątnie w kawiarence internetowej, czy nocami w domu, ale właśnie w biurze.

Praca w biurze stwarza odpowiednią atmosferę do pracy. Pozwala efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na pisanie (a czas to pieniądz - jeśli coś możemy szybciej napisać, to może to być tańsze) i lepiej pisać pracę.

Praca w biurze wśród specjalistów z różnych dziedzin pozwala pozwala przyjmować zlecenia na prace interdyscyplinarne. Pozwala nam pisać prace, które łaczą kilka specjalizacji. Raz, że literatura ze wszystkich dziedzin jest dostępna na miejscu, a dwa, że można się poradzić innego specjalisty, można poprosić o pomoc.

Praca wśród innych pracowników jest też czynnikiem, który kontroluje piszących. Nie ma wtedy miejsca - tak, jak w zaciszu domowym - na skopiowanie czegoś z innej pracy, czy z Internetu. Solidarność wśród piszących na to nie pozwala - bo zdajemy sobie sprawę, że solidność pracy jednego redaktora wpływa na opinie o pozostałych. Jeśli jeden dałby plamę, to inni przez niego mogliby nie mieć zleceń. Poza tym, piszący nie pracują na prywatnych komputerach, tylko na firmowych i wszystkie ich działania można później sprawdzić.